Hacı Bayram Mah.Kazım Karabekir Cd. Nizamoğlu İş Merkezi (ASKİ Yanı) No:72/82 Altındağ/Ankara
0533 688 70 68

HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ

İnsanlara zaman kazandırarak halı temizliği konusunda profesyonel ekipmanlar dahilinde hizmet veren bir firma olarak, halı yıkama Ankara denildiğinde ilk akla gelen marka olma hedefiyle yola çıktık. Ekibimiz en iyi koşullarda yararlanabileceğiniz halı temizleme işlemini deneyimli ekipmanları ile gerçekleştirmektedir. Bu temizleme işleminde teknolojik yıkama sistemlerinden destek alarak, en kısa sürede müşterinin işini adrese teslim olarak tamamlama konusunda uzman bir ekiple görev yapıyoruz.

VİZYONUMUZ

Sizlere modern,güvenilir, profesyonel çalışan,sistemli , müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir işletmecilik hizmeti sunmak.

Servis araçlarımız vasıtası ile halılarınızı kapınızdan alarak kapınıza teslim etmek. Siparişlerinizi söz verdiğimiz süre içerisinde gerçekleştirmek

İLKEMİZ

Başkent Yıka & Most Halı Yıkama firması olarak ilkemiz hijyen ve müşteri memnuniyetidir.Siz değerli müşerilerimize Ankara Genelinde 25 senedir 5 şubemizle birlikte hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verme garantisi verirken, güler yüzlü ekibimizi düzenli olarak eğitimden geçirmekteyiz. Halı yıkama konusunda Ankara’nın güvenilir adresi olan firmamız, her zaman kendini geliştirme yolunda ilerlemeyi mümkün kılmaktadır.Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Call Now ButtonHemen Arayın